Anasayfa Moda Tasarım Bilgisayarlı Modelistlik klasik (elde) Modelistlik Bilgisayarlı Sitilistlik Klasik (Elde) Stilistlik Desinatörlük  Baskı Desinatörlük Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Biçki Dikiş Kumaş Giydirme Desen Raportlama Renk Varyant Grafikerlik Takı Tasarım Dijital Fotografçılık Ders saatleri İnteraktif ders Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası iletişim-Ulaşım Kroki video ulasim
Kurum Müdürü

Bir çok imkanı olan sınıfı klimalı ve büyük ekran projektörlerle ders anlatımı yapılan interaktif sınıfları olan bir eğitim kurum olarak sizlere hizmet vermekten büyük onur duymaktadır. Kurumumuza ilk gelen öğrençi kesinlikle kayıt edilmez. Gezdirilir gösterilir bilgisayar ortamında demo uygulamaları yapılarak kafalardaki tüm sorulara çevap vererek sizlerin doğru karar vermenize yardımcı olunur. Zamanlar konusunda hafta içi ve hafta sonu guruplarımız olmakta hafta içi olan gurup zamanları opsiyonel değişebilmektedir.


Hafta sonu guruplarımız


Cumartesi -Pazar Saatler: 9,00 -13,00 birinci gurup 13,00-17,00 ikinci gurup 17,00-21,00 üçüncü gurup olarak alabilmekteyiz. Öğreninceye kadar dersleriniz sürmekte kursun uzaması artı bir maliyet getirmemektedir. imkanları mevcuttur.

Turkcell:   0 531 709 76 76
Avea :      0 554 491 92 92
Vodofone: 0 544 307 92 92
Fax :        0 212 635 33 14
Email: dunyagrafikdesign@yahoo.com
Önemli not: Moda teknik danışmanlık hizmeti
Verdiğimizden dolayı çoğunlukla kurum yerine 
piyasada bulunmaktayız. Gerekli iletişim için 
iş çep Telefonlarımızdan yapmanızı rica ederiz.
Biz sizi arayalım !

İletişim formuna isteklerinizi ve telefonunuzu
yazarak bize ulaştırın, en kısa sürede size dönelim.
İletişim Formu
İletişim Bilgileri